wnmp-zukowo diecezja.gda.pl

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie. Nawiedzenie parafii WNMP w Żukowie przez figurę Matki Bożej z Lourdes. Od 14 do 16 sierpnia przeżywać będziemy w naszej parafii nawiedzenie figury Matki Bożej z Lourdes w ramach diecezjalnej peregrynacji zorganizowanej z okazji 25-lecia Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Szczegółowy program znajduje się poniżej. Już dziś bardzo gorąco zachęcamy do owocnego przeżywania tych dni. 2030 modlitwa różańcowa i Apel Maryjny. 700 Msza św. z kazaniem.

This domain wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have scanned zero pages within the web page wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl and found twenty-one websites referencing wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl.

WNMP-ZUKOWO.DIECEZJA.GDA.PL RANKINGS

This domain wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl is seeing variant levels of traffic throughout the the year.
Traffic for wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl

Traffic ranking (by month) for wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl

Traffic ranking by day of the week for wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl

WHAT DOES WNMP-ZUKOWO.DIECEZJA.GDA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl Mobile Screenshot of wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl Tablet Screenshot of wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl

WNMP-ZUKOWO.DIECEZJA.GDA.PL HOST

We caught that the main root page on wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl took one thousand and seventy-eight milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
153.19.101.68

I observed that wnmp-zukowo.diecezja.gda.pl is implementing the Apache/2.4.12 (Fedora) OpenSSL/1.0.1k-fips PHP/5.6.10 mod_wsgi/4.4.8 Python/3.4.2 mod_perl/2.0.9dev Perl/v5.20.2 operating system.

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie

This domain had the following in the web page, "Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie." We observed that the web page stated " Nawiedzenie parafii WNMP w Żukowie przez figurę Matki Bożej z Lourdes." It also stated " Od 14 do 16 sierpnia przeżywać będziemy w naszej parafii nawiedzenie figury Matki Bożej z Lourdes w ramach diecezjalnej peregrynacji zorganizowanej z okazji 25-lecia Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Szczegółowy program znajduje się poniżej. Już dziś bardzo gorąco zachęcamy do owocnego przeżywania tych dni. 2030 modlitwa różańcowa i Apel Maryjny."

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim. Intencje mszalne na najbliższy tydzień. Sakramenty - zasady udzielania, terminy. Parafia i miasto do początków XX wieku. Wnętrze kościoła - figury świętych. Kapłani pochowani na terenie parafii. Oaza Rodzin - Domowy Kościół.

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żaganiu

Gazetka - Wypłyń na głębię. Sanktuarium Matki Bożej w Fatimie. Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes. Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie. WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ - gazetka. W niedzielę 2 listopada Radio Zachód nadało reportaż Milczącym echem Cezarego Galka zrealizowany w naszym poaugustiańskim opactwie w Żaganiu.

Strona główna

Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji. Do przesyłania uwag, pytań i propozycji. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy też na nasz profil Facebook. W RAMACH XIII CHEŁMIŃSKICH WIECZORÓW ORGANOWYCH.

Krynica - Zdrój. Aktualności

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA W KRYNICY - ZDROJU. We have 6 guests online. Nowa strona parafii w budowie. III DIECEZJALNE MISTRZOSTWA KSIĘŻY W TENISIE ZIEMNYM. Krynickie Spotkania z Kulturą Chrześcijańską.

Parafia WNMP Toruń

Tel 056 622 26 03; fax 056 621 10 78. Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i. Bł ks Stefana Wincentego Frelichowskiego. Należy do Dekanatu Toruń I w. Wspólnoty, Stowarzyszenia i Ruchy Katolickie. Ul Panny Marii 2; 87-100 Toruń; tel. 056 622 26 03 ; fax 056621 10 78;. Ul Panny Marii 2; 87-100 Toruń.