Diecezja Warszawsko-Praska

Informacje o pasterzach, parafiach iinstytucjach diecezjalnych. Aktualności zterenu diecezji.

This domain diecezja.waw.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have scanned twenty-three pages within the web page diecezja.waw.pl and found eight hundred and five websites referencing diecezja.waw.pl. We have unearthed three public web sites linked to diecezja.waw.pl.

DIECEZJA.WAW.PL RANKINGS

This domain diecezja.waw.pl is seeing variant levels of traffic throughout the the year.
Traffic for diecezja.waw.pl

Traffic ranking (by month) for diecezja.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for diecezja.waw.pl

Akcja Katolicka Diecezji Warszawsko-Praskiej

Czy ludzie Akcji Katolickiej powinni angażować się w wybory samorządowe? Statut AK w Polsce. Apel Zarządu Krajowego Akcji Katolickiej przed II turą wyborów prezydenckich. IDŹ GŁOSOWAĆ! Przed nami druga tura wyborów prezydenckich. Ogromnie ważnych dla kierunku rozwoju Polski, dla jej społecznego kształtu. Wyniki pierwszej tury pokazały, że Polacy wystawiają żółtą kartkę obecnemu sposobowi sprawowania władzy.

Strona główna - Parafia św. Wincentego a Paulo

Mikołaja Kopernika 1, 05-400 Otwock tel. Ogłoszenia duszpasterskie - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 17. 1 Dziś w naszej Parafii uroczystość Pierwszej Komunii św. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin. Od poniedziałku do piątku włącznie dzieci będą przeżywały biały tydzień uczestnicząc we Mszy św. 2015r Wolontariusze będą zapraszać na wspólne uwielbienie Jezusa, które odbędzie się na .

Parafia Chrystusa Króla - Strona główna

92 1020 1042 0000 8402 0010 6013. Hasło roku duszpasterskiego 2017 2018.

Parafia Dobrego Pasterza w Miedzeszynie Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce J 10,11

MODLITWA, PRACA, OFIARA. DOŁĄCZ DO WIELKIEGO DZIEŁA BUDOWY KOŚCIOŁA! Wielki Post w naszej parafii. TV Trwam o Marszu Wszystkich Świętych w naszej parafii. TV Trwam o Marszu Wszystkich Świętych w naszej parafii. Bp Romuald Kamiński biskupem koadiutorem Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Floriańska 3

Formularz zgłoszeniowy - Wolontariat Diecezjalny ŚDM. Poniedziałek, 28 kwietnia 2014. Przypominamy, że nowa strona Duszpasterstwa Młodzieży znajduje się pod adresem.

Floriańska 3 - młodzież, formacja, sport, modlitwa

Wyjazd na ŚDM do Panamy - zapisy. Wyjazdowy Dzień Skupienia - Podlasie 3-4. XV Krajowe Forum Duszpasterstwa Młodzieży - nasza relacja. Wyjazdowy Dzień Skupienia - Ostrówek 9-11. Triduum Paschalne i Wielkanoc na falach Radia Warszawa 106,2 FM. Spotkanie wielkanocne w Kurii DW-P.

Parafia Matki Bożej Anielskiej w Wierzbnie

Z ojcem Józefem Witko OFM. Noc Konfesjonałów i nie tylko. Gdzie do spowiedzi? W NIEDZIELĘ PALMOWĄ ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W DI.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Warszawsko - Praskiej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Warszawsko - Praskiej. Strona Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Warszawsko - Praskiej. Czwartek, 15 kwietnia 2010.

WHAT DOES DIECEZJA.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of diecezja.waw.pl Mobile Screenshot of diecezja.waw.pl Tablet Screenshot of diecezja.waw.pl

DIECEZJA.WAW.PL HOST

We caught that the main root page on diecezja.waw.pl took one thousand six hundred and eighty-nine milliseconds to come up. We observed a SSL certificate, so our crawlers consider this site secure.
SECURE
109.95.158.39

I observed that diecezja.waw.pl is implementing the LiteSpeed operating system.

Diecezja Warszawsko-Praska

This domain had the following in the web page, "Peregrynacja MB Częstochowskiej - Parafia Świętej Trójcy w Ząbkach." We observed that the web page stated " Peregrynacja MB Częstochowskiej - ParafiaZeslania Ducha Świętego w Ząbkach." It also stated " Peregrynacja MB Częstochowskiej - Parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach. Zmarł 21 marca; pogrzeb 24 marca 2018 roku. Informujemy o śmierci i pogrzebie śp. Aleksandra Juszczuka, Dyrektora Domu Księży Emerytów w Otwocku. Triduum Paschalne posługa biskupów warszawsko-praskich."

Diecezja Włocławska

ZAKONY I KLASZTORY NA TERENIE DIECEZJI. Tygodnik Idziemy - Ład Boży. Studium teologii w Koninie - PWT w Warszawie Collegium Joanneum. Zespół Szkół Katolickich w Sieradzu.

Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska - strona nieoficjalna

Zielona Góra - Ducha Świętego. Zielona Góra - Podwyższenia Krzyża Świętego. Ur 14 czerwca 1962 r.

Diecezja Ełcka Oficjalna strona Diecezji Ełckiej

Błogosławieni i święci w naszej diecezji. Błogosławieni i święci w naszej diecezji. Misterium Męki Pańskiej w Giżycku. W piątek, przed Niedzielą Palmową, już tradycyjnie ulicami miast w diecezji ełckiej przeszli wierni w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Nabożeństwu pasyjnemu w Ełku pr.

Diecezja Płocka - Strona główna

Droga Krzyżowa ulicami Starego Miasta w Płocku.